ykleniyor

Web Tasarım


Modern iletişim ve ticaret kanallarını kullanabilmek için bir web sitesine ihtiyaç duymanız veya web tasarımınızı yeni teknolojilere göre güncellemek istemeniz kaçınılmazdır. Şu an bu sayfayı inceliyor olmanızda bu konuda doğru bir adım attığınızı gösteriyor.

Her gün bilgisayar ve internet ile etkileşimde bulunan her insan için internet hakkında birşeyler bilmek doğaldır. YV Ajans'ın amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi, kurum veya marka olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir marka olmanızı sağlamaktır. Bu amaçla İzmir'e gönül vermiş dijital bir web tasarım ajansı olarak sizlere modern görünümlü, kullanımı kolay, en yeni teknolojiler kullanılarak amacına yönelik hazırlanmış, arandığında bulunabilen ve güçlü altyapıya sahip modern, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri hazırlamakta ve teknik desteğini vermekteyiz.

MOBİL UYUMLU WEB TASARIM (RESPONSIVE)

Sadece işi internetle ilgili olan kurumlar değil, tüm bireyler günümüzde akıllı cep telefonlarını, tabletleri ve diğer mobil cihazları çok aktif olarak kullanmakta. Sunulan sayısız faydalı uygulamalar, sağladığı hız ve iş kazancı ile mobil cihazlar, onları kullanan bu büyük kitleyi günümüzün en büyük pazarı haline getiriyor. Bu potansiyeli kullanabilmek için yüksek bedelli ek yatırımlar yapmanıza gerek yok. YV Ajans, hem masaüstü hem de tüm mobil cihazlarda çalışabilen, mobil uyumlu web sitelerini alıştığınız kalite ile sizlere sunmakta.

Web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size özel olarak tasarlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları hedeflenir. Bizler ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizler adına başarı anlamına gelmektedir. Bu anlamda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü bir takım olarak başarıyı ve memnun müşteriler ile dost olmayı çok seviyoruz.

Deneyimimizle web sitenizin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak ve değerli dostlarımız arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz. Tanışmak ve web sitenizin geleceğini tasarlamak için sizleri de ofisimize bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!