ykleniyor

Sosyal Medya


Gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yere ve öneme sahip olmaya başlayan sosyal medya, hem özel hem de iş hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Gün içinde yaşanan koşuşturma, zamansızlık, hiçbir şeye yetişememe kaygısı, sosyal medya paylaşımları sayesinde biraz azalıyor.

Mega kentlerde yaşayanlar, ev ile iş arasındaki yolculukta bile, mobil erişim sayesinde akrabalarından haber alabiliyor, evdeki arızalı ürün hakkında şikayette bulunabiliyor ya da o güne ait gündemi geç kalmadan yakalayabiliyor.

Kullanım alanı ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan sosyal medya platformları, işte tam da bu sebeple kurum, kuruluş ve markalar için çok önemli. Sosyal medyada var olmak isteyen, büyük ya da küçük tüm firmalar için danışmanlık hizmeti veren ajans sayıları da bu önem doğrultusunda hızla artmakta.

Sosyal medya danışmanlığı hangi hizmetleri içerir?

Firma hesaplarınızın, sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her şey, size sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren sosyal medya ajansının sorumluluğundadır.

– Hesaplarınızın kurulumu ya da revize edilmesi,

– Hedef kitlenizin belirlenerek hesabınızı takip etmelerinin sağlanması,

– Kampanyalarınızı destekleyecek yarışma ya da özel gün ödüllendirmelerinin hazırlanması ve uygulanması,

– İçeriklerin ve destekleyici görsellerin belirlenmesi,

– Moderasyon,

– Raporlama,

– Sosyal medya veri analizi

Her biri içinde onlarca maddeye ayrılabilen bu ana başlıklar, size sosyal medya danışmanlığı yapan, çözüm ortağınız ajanstan beklemeniz gereken hizmetlerdir.

Sosyal medyada olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu…

Eğer sizi iyi tanıyan, amacınızı anlayan, sizin gibi düşünebilen, kullanıcılarınızla ölçülü ciddiyet ve yeterli samimiyet kurabilen, sektörde uzun zaman geçirmiş ve hesap yönetimi konusunda tecrübe sahibi bir sosyal medya ajansı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!