ykleniyor

Opencart Site ile Marka Olmak

Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı binlerce kişiye ücretsizz e-ticaret web sitesi kurma fırsatı sunuyor. Piyasada yer alan onlarca ücretli ve maliyetli e-ticaret yazılımları ile kıyaslandığında profesyoneller için oldukça güçlü bir altyapı sunan Opencart doğru kullanıldığı, doğru inşa edildiği taktirde proje sahiplerini zirveye taşıyabiliyor.

Opencart site ile marka olmak için öncelikle sistemin çalışma parametrelerini, destek ağını, neler ekleyip neler çıkarabileceğinizi bilmeniz gerekir. Opencart yazılımı modüller ile çalışmakta olup dilediğiniz zaman dilediğiniz kısmın kodlarıyla oynama, değiştirme imkanı sunar. Opencart PHP kodlama bilgisi gerektirdiğinden kodlarda değişiklik yapmak isteyenler PHP bilgisine sahip olmalıdır.

Opencart için gereken bilgiye sahipseniz güçlü ve kaliteli bir tema tercihi sizi marka yapacak ve tepeye taşıyacak en önemli karardır. E-ticaret politikanızı, ihtiyacınız olan bölümleri, kalite yönetim sistemi projenizi en baştan belirleyin. Ardından hangi bölümler lazımsa ve hangi görselle müşteriye hazırlanmak istiyorsanız ücretli bir yazılım yaptırın ya da mevcut ücretli yazılımları kullanın. Bunların dışında başlangıç seviyesinde olan girişimciler ve projelerini büyük boyutlara taşımayı düşünmeyenler için Opencart ücretsiz hazır temalar var.

Tema kurulum ve site kurulum işlemlerinizi yaparken SEO (Standart Engine Optimization) bilgisi olan bir kişi ile yapın. SEO webmasterlar ve web sitesi sahipleri için en önemli birinci konudur. Arama motorları tarafından ilk sırada görünmek istiyorsanız site kurulum ve tema ayarları yapılırken her şeyi arama motorlarına göre tasarlayın. Arama motorlarını göz ardı ederseniz, kısa sürede yakalamanız gereken başarıları ertelemiş olursunuz.

Opencart site ile marka olmak için gelenekselleşen metotları da unutmayın. Reklam politikaları, tanıtım yazısı girdileri, web sitesi blog içeriklerinin SEO uyumu, sunucu iyileştirme çalışmaları, açılış hızının iyileştirilmesi bunlara örnek olarak verilebilir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!