ykleniyor

Dropbox İle Kullanabileceğiniz Muhteşem Özellikler

Hepimiz biliyoruz ki bulut depolama servisleri son zamanlar en çok gündemde olan popüler konulardan birisidir. Dünya üzerinde bu tür kullanıcılar her türlü bilgilerini bulut depolama üzerinden depolamaktadırlar. İşte bu sistemlerden birisi ve en çok güven uyandıran kimliği ile adını çok duyacağımız dropbox uygulamaları bizim verilerimizi en iyi saklarken depolama kısmında da genişletilmiş hacmi ile popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Dropbox bulut depolamadan sonra en çok gündeme oturan isimlerden birisidir. Bu yüzden sizlere dropbox ile kullanabileceğiniz muhteşem özellikleri hakkında detaylı bilgilerden bahsedeceğiz. Bakalım dropbox uygulamasının kullanıcılarına kazandırdıkları tam olarak nelermiş?

Dropbox Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Dropbox akıllı telefon kullananlar için son derece gelişmiş bir uygulama özelliğidir. Mobil aygıtlar üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulamada camera özelliği sayesinde size alan kısmının daha fazla açma özelliğini sunuyor. Nerdeyse 500 m alana sahip olan camera uploads adına sahip bir yedek oluşturma iznini size rahatlıkla sunuyor. Bu yüzden dropbox kullanıcıları içerik ve verilerini yedeklerken daha fazla alana sahip olma şansını da böylece yakalamış oluyorlar. Peki, dropbox kullanmanın sağladığı avantajlar neler?

İndirme hızını istediğiniz şekilde belirleme hakkına sahipsiniz. İndirme işleminde sorun alılama ya da hata alma kodu şile karşılaşma durumunuz söz konusu değildir. Uyum gücünün fazla olması ve diğer cihazlar ile rahatlıkla eşleşmesi dropbox’un en güzel avantajlarından biridir.

  1. İndirme işlemini ücret ödemeden 30 gün boyunca deneme hakkına bu süre zarfında her özelliğinden kesintisiz bir şekilde yararlanma lüksüne sahip olduğunuzu sizlere hatırlatmak isteriz.
  2. Sınırsız internet kullanımı özelliğine sahiptir. Burada sizden ve internetinizden bir kısıtlama yapılması katiyen söz konusu değildir.
  3. Oldukça hızlı ve esnek işlevselliği sayesinde olası donma, yavaşlama sorunu söz konusu değildir.
  4. Paylaştığınız dosya üzerinde konuşma ve etiketleme işlemini yapma şansınız mevcuttur.
  5. İOS ve android üzerinden bu uygulamayı indirme ve yükleme hakkına sahipsiniz. Özellikle akıllı telefonlar ile sağladığı uyum en güzel avantajlarından biridir. Dropbox kullanmanın sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Bu uygulamayı gönül rahatlığı ile indirebilir, özelliklerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!