ykleniyor

Blog

Neden Sosyal Medya?

Son dönemde sosyal medyaya olan ilginin sadece kişisel kullanıcılarla sınırlı olmayıp, ticari ve sosyal kurumların da bu alana yoğun ilgisinin nedenlerini belirledik. Sosyal medyayı önemli kılan esas önemli nokta, sosyal ... » İncele.

Web Sitenize FeedBurner Ekleyerek Mail Grubu Oluşturmak

FeedBurner, Google tarafından geliştirilen, RSS tabanlı bir sistem üzerine mail grubu yaratmanızı sağlayan bir özelliktir. Örneğin birçok sitede, mail listemizde üye olun, sitemize eklenen haberlerden anında haberdar olun gibi bir kut... » İncele.

Web Siteniz İçin İletişim Formu Yapmanın Püf Noktaları

İnternette dolaştığımız web sayfaları ile ziyaretçiler arasında bir vasıta diyebileceğimiz, istek, şikayet , sorun bildirme veya bağlantı kurabilmek şeklinde olabilecek iletişim formları aynı zamanda web siteleri için yasal bir zorunl... » İncele.

Opencart Site ile Marka Olmak

Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı binlerce kişiye ücretsizz e-ticaret web sitesi kurma fırsatı sunuyor. Piyasada yer alan onlarca ücretli ve maliyetli e-ticaret yazılımları ile kıyaslandığında profesyoneller için oldukça g... » İncele.

Web Sitenizde Satışları Artıracak İpuçlar

Görsel TasarımE-ticaret sitelerinde, alıcıların ilgisini çekebilecek ilk şey görsel tasarım olacaktır. Kaliteli bir site tasarımıyla müşterilerin beğenisini kazanmak, satışları artırmada atılacak ilk adımdır. Tasarımın güzelliğinin ya... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!